Uszatka Wielkim Laureatem Konkursu 2015

Zdjęcie sowy uszatej zostało Laureatem Internautów w Konkursie Fotograficznym "Przyroda Ojczysta 2015" - organizowanym corocznie przez portal Ekologia.pl.

Zdjęcie wykonałem w mroźny poranek 25 stycznia 2015 r. w Sieradzu. Wybrałem się tam wspólnie z Pawłem P.  za namową naszego kolegi fotografa Przemka L. Mimo, że marzły ręce, światło było marne, udało się popełnić kilka kadrów. Jeden z nich zwyciężył w konkursie na zdjęcie miesiąca, co dało mu przepustkę do walki o zdjęcie roku. Nie spodziewałem się, że zostanie tak dobrze przyjęte i zostanie wybrane Zdjęciem 2015 Roku! Dziękuję wszystkim głosującym na moją "uszatkę".

 • Oferta

  Wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach na tej stronie mogą Państwo zamówić w formie plików lub w postaci wydruku. Fotografie wysyłam na płycie CD/DVD lub e-mail w uzgodnionej wielkości i formacie. Zdjęcia zamieszczone w GALERII są tylko częścią mojego archiwum. Jeśli nie znaleźli Państwo tego czego szukacie - proszę o kontakt. Zapraszam do współpracy odbiorców indywidualnych, firmy i wydawnictwa.

   

  Zgodnie z przepisami prawa autorskiego i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.

 • Kontakt

  Włodek Smardz
  Fotografia Przyrodnicza

  e-mail: foto@wlodeksmardz.pl