Fotosnajper Zimy 2016/2017

 • Grand Prix - Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

  Grand Prix - Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

 • Tańczący ze srokami - Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

  Tańczący ze srokami - Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

 • wyróżnienie- Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

  wyróżnienie- Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

 • Zalotnicy- Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

  Zalotnicy- Fotografia Przyrodnicza - WlodekSmardz.pl

Na początku kwietnia 2017 r. otrzymałem wiadomość, że dwa moje zdjęcia znalazły się w ścisłej czołówce konkursu Fotosnajper Zimy 2016/2017. Była to bardzo dobra wiadomość, gdyż do konkursu wystawiłem 5 fotografii z zimowej sesji w Bieszczadach. Po "cichu" liczyłem, że może jedno z nich otrzyma wyróżnienie. 21 kwietnia 2017 r. był dla mnie wspaniałym dniem, bowiem w poczcie widniała informacja, że "Tańczący ze srokami" zdobył Grand Prix, a zdjęcie kruków pt. "Zalotnicy" otrzymało Wyróżnienie.

 • Oferta

  Wszystkie zdjęcia zamieszczone w galeriach na tej stronie mogą Państwo zamówić w formie plików lub w postaci wydruku. Fotografie wysyłam na płycie CD/DVD lub e-mail w uzgodnionej wielkości i formacie. Zdjęcia zamieszczone w GALERII są tylko częścią mojego archiwum. Jeśli nie znaleźli Państwo tego czego szukacie - proszę o kontakt. Zapraszam do współpracy odbiorców indywidualnych, firmy i wydawnictwa.

   

  Zgodnie z przepisami prawa autorskiego i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii i tekstów zamieszczonych na tej stronie są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez zgody autora jest zabronione.

 • Kontakt

  Włodek Smardz
  Fotografia Przyrodnicza

  e-mail: foto@wlodeksmardz.pl